Jūsų Pirkinių KrepšelisUždaryti

Jūsų pirkinių krepšelis šiuo metu tuščias.

Prisijungti Uždaryti

Apmokėjimas ir saugumas

Iš esmės nesiimame saugoti kortelių numerių daugiau, nei tai būtina siekiant užtikrinti veiksmingą debeto, atšaukimo ir kredito klausimų tvarkymą.

Kad kitą kartą būtų lengviau apsipirkti pas mus, mokėdami kasoje galite pasirinkti saugiai saugoti savo kortelės informaciją. Svarbu, kad baigę operaciją išeitumėte iš savo kliento paskyros.
Esate atsakingi už tai, kad nesidalytumėte savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu su kitais asmenimis.
Norėdami atlikti mokėjimą, jūsų informaciją perduosime savo mokėjimo paslaugų teikėjui "Shopify Payments". Jie saugo informaciją saugiai ir patikimai ir yra sertifikuoti pagal PCI 1 lygį. 


"Shopify Payments" mokėjimai priima labiausiai paplitusias mokėjimo korteles VISA, "MasterCard", "AmericanExpress", taip pat "Apple Pay" ir "Klarna Google Pay".

 Įveskite savo kortelės numerį, galiojimo datą ir kortelės CVV2/CVC kodą. Pinigai bus nurašyti tiesiai iš jūsų sąskaitos, kai patvirtinsite operaciją. Visa sandorio informacija siunčiama per SSL (Secure Sockets Layer) ir yra užšifruota, t. y. labai saugi. Jei kyla problemų dėl mokėjimo, kreipkitės į "VortexVR" klientų aptarnavimo skyrių.

Taip pat galite mokėti per "PayPal", kuri yra pasaulinis saugus mokėjimo sprendimas.