Jūsų Pirkinių KrepšelisUždaryti

Jūsų pirkinių krepšelis šiuo metu tuščias.

Prisijungti Uždaryti

Informacija apie slapukus

Svetainėje naudojami slapukai.

 

Slapukai - tai IT duomenys, visų pirma tekstiniai failai, kurie saugomi galutiniame svetainės naudotojo įrenginyje ir yra skirti naudoti svetainės puslapiuose. Slapukuose paprastai nurodomas svetainės, iš kurios jie buvo gauti, pavadinimas, saugojimo laikas galutiniame įrenginyje ir unikalus numeris.

 

Subjektas, kuris įkelia slapukus į svetainės naudotojo galutinį įrenginį ir prie jų prieina, yra svetainės operatorius.

 

Slapukai naudojami šiais tikslais:
kurti statistinius duomenis, kurie padeda suprasti, kaip svetainių naudotojai naudojasi svetainėmis, todėl galima tobulinti jų struktūrą ir turinį,
išlaikyti svetainės naudotojo sesiją (po prisijungimo), todėl naudotojui nereikia įvesti prisijungimo vardo ir slaptažodžio kiekviename svetainės tinklalapyje,
nustatyti naudotojo profilį, kad būtų rodoma šį profilį atitinkanti reklaminė medžiaga, ypač "Google" tinkle.

 

Svetainėje naudojami dviejų pagrindinių tipų slapukai: sesijos slapukai ir nuolatiniai slapukai. Sesijos slapukai yra laikini failai, kurie saugomi naudotojo galutiniame įrenginyje tol, kol jis atsijungia, išeina iš svetainės arba uždaro programinę įrangą (naršyklę). Nuolatiniai slapukai saugomi naudotojo galutiniame įrenginyje slapukų failo parametruose nurodytą laiką arba tol, kol naudotojas juos ištrina.

 

Svetainių naršymo programinė įranga (naršyklės) paprastai pagal nutylėjimą leidžia saugoti slapukus naudotojo galutiniame įrenginyje. Svetainių naudotojai gali pakeisti su tuo susijusius nustatymus. Naršyklė leidžia ištrinti slapukus. Taip pat galima automatiškai blokuoti slapukus. Išsamios informacijos šiuo klausimu rasite naršyklės žinyne arba dokumentuose.

 

Slapukų naudojimo apribojimai gali turėti įtakos tam tikroms svetainės puslapiuose prieinamoms funkcijoms.

 

Svetainės naudotojo galiniame įrenginyje patalpintus slapukus taip pat gali naudoti su svetainės operatoriumi bendradarbiaujantys reklamuotojai ir partneriai.

 

Rekomenduojame perskaityti šių bendrovių privatumo politiką, kad sužinotumėte daugiau apie statistikoje naudojamų slapukų naudojimo taisykles: "Google Analytics" privatumo politika.

 

Slapukus gali naudoti reklamos tinklai, ypač "Google" tinklas, kad rodytų skelbimus, pritaikytus pagal tai, kaip naudotojas naudojasi svetaine. Šiuo tikslu jie gali išsaugoti informaciją apie naudotojo naršymo kelią arba tam tikrame puslapyje praleistą laiką.

 

"Google" reklamos tinklo surinktą informaciją apie naudotojo nuostatas naudotojas gali peržiūrėti ir redaguoti informaciją, gautą iš slapukų, naudodamasis įrankiu: https://www.google.com/ads/preferences/.