Jūsų Pirkinių KrepšelisUždaryti

Jūsų pirkinių krepšelis šiuo metu tuščias.

Prisijungti Uždaryti

BDAR

Tikriausiai girdėjote apie BDAR, bet ką jis reiškia jums, kaip klientui? Čia galite paskaityti, ką reforma reiškia jūsų santykiams su "VortexVR.lt

 

Kas yra BDAR?

 

Naujoji ES privatumo reforma, geriau žinoma kaip BDAR (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), yra skirta jūsų duomenų saugumui visoje ES ir EEE šalyse pagerinti. "VortexVR" privatumas yra prioritetas, todėl šiame straipsnyje pateikiama informacija apie tai, kaip dirbame, kad laikytumėmės naujojo duomenų apsaugos įstatymo.

 

Saugesnė jūsų, kaip kliento, e. prekybos patirtis

 

Naujasis reglamentas tampa Švedijos teisės dalimi ir yra papildoma garantija, kad jūsų asmens duomenys tvarkomi teisėtai. "VortexVR" bus labiau atsakinga už jūsų klientų duomenų tvarkymą ir saugojimą, tačiau vis tiek galėsite pirkti internetu taip pat, kaip ir anksčiau. Kitaip tariant, BDAR yra naudingas tik jums, "VortexVR" klientams.

 

Sutikimas dėl SMS ir naujienlaiškių

 

Jūsų dabartinis sutikimas tebegalioja. Nauja yra tai, kad dabar galite pasirinkti, ar norite gauti pasiūlymus ir naujienas SMS žinute ir (arba) el. paštu, taip pat atnaujinta informacija apie jūsų sutikimą ir jo reikšmę. Be kita ko, informuojame jus apie tai, kokią informaciją naudojame savo naujienlaiškiuose.

Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Jei norite peržiūrėti arba pakeisti savo sutikimą, galite tiesiog nueiti į "Mano puslapis". Taip pat galite atsisakyti prenumeratos naujienlaiškyje / tekstinėje žinutėje.

 

Duomenų valdytojas ir trečiosios šalys

 

"VortexVR.lt" generalinis direktorius prisiima galutinę atsakomybę už bendrovės vykdomą asmens duomenų tvarkymą. Siekdama pasiūlyti jums pritaikytą apsipirkimo patirtį, "VortexVR" naudojasi išorės partnerių paslaugomis, tačiau jūsų asmens duomenys jokiu būdu nebus netinkamai naudojami ar parduodami trečiosioms šalims. Sužinokite daugiau apie asmens duomenų tvarkymą.

 

Privatumo politika

 

Atsižvelgdami į BDAR, mes pritaikėme ir supaprastinome savo privatumo politiką. Čia galite išsamiai perskaityti, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis ir kokios informacijos rūšys su tuo susijusios. Politikoje paaiškinama, kokią informaciją apie klientą paliekate pirkdami iš "VortexVR" ir kokią informaciją saugome savo sistemoje.

 

Didesnis klientų duomenų saugumas

 

Naujojoje direktyvoje reikalaujama, kad "VortexVR" turėtų visišką įmonės klientų duomenų matomumą ir keliami su jais susiję saugumo reikalavimai. Duomenų saugumo pažeidimo, galinčio turėti įtakos jūsų asmens duomenims, atveju "VortexVR" laikosi BDAR nustatytų informavimo pareigos taisyklių.