Jūsų Pirkinių KrepšelisUždaryti

Jūsų pirkinių krepšelis šiuo metu tuščias.

Prisijungti Uždaryti

FAQ

Paklausti apie: OCULUS LINK CABLE 5m |USB-A| iki OCULUS QUEST 1/2

Klausimas apie signalo kokybę:

Laba diena.
Norėčiau nusipirkti šį laidą, bet turiu tam tikrų abejonių. Ar užtenka naudoti Oculus Rift programėlę ant Oculus Quest akinių, ar vis tiek reikia laido su stiprintuvu? Pastebėjau, kad „Amazon“ parduodami rinkiniai. Nežinau, ar jie pirmiausia susiję su kabelio pratęsimu ar signalo sustiprinimu.
O jei laidas gali veikti ir pats - ar išbandėte kaip 3m/5m ilgis įtakoja signalo stiprumą?
Iš anksto dėkojame už atsakymą.

Sveikinimai
Lukas P.

Mūsų atsakymas:

Sveiki
Labai geri klausimai. Yra žmonių, kurie žiūri skeptiškai, bet jis veikia taip pat gerai, kaip originalus kabelis, arba net geriau. Svarbu, kad pagrindinė plokštė suteiktų pakankamai galios per laidą, 1-2% atvejų kartais gali kilti nedidelių nesklandumų, o tada tereikia kabelį prijungti po aktyviu šakotuvu.
Kabeliai, apie kuriuos kalbate, taip pat parduodami kartu su antruoju kabeliu, kuris atkuria signalą. Tada šį kabelį galima pratęsti, kad būtų užtikrintas geresnis signalas. Ateityje turėsime iki 8 metrų ilgio kabelius su sustiprintu ir patobulintu signalu su jau esančiu lustu, tačiau jis vis dar gaminamas.
Mes labai rekomenduojame mūsų laidą ir, jei kyla problemų, siūlome nemokamą grąžinimą, bet, kaip jau minėta, esame čia, kad padėtume ir esame įsitikinę, kad jis veiks 100 %, kaip numatyta. Jei pagrindinė plokštė negauna maitinimo, visada galite nusipirkti aktyvų HUB.
Mūsų 5 metrų kabelis duoda tokius pačius rezultatus kaip ir 3 metrų kabelis, todėl apribojimas yra ne kabelis, o techninė įranga.

Pagarbiai
Vortex virtuali realybė