Jūsų Pirkinių KrepšelisUždaryti

Jūsų pirkinių krepšelis šiuo metu tuščias.

Prisijungti Uždaryti

Siuntimas, apmokėjimas ir atsisakymo teisė

1. Nemokamas pristatymas perkant daugiau nei 100 EUR

Privatiems klientams siūlome nemokamą pristatymą visiems pirkiniams, perkantiems daugiau nei 100 EUR. Jei jūsų pirkinių krepšelio bendra vertė viršija 100 EUR, jums bus pasiūlyta pasirinkti nemokamą pristatymo būdą. Nemokamas pristatymas taikomas tik šiai pristatymo galimybei.

2. Pristatymo laikas

"Vortex VR" paprastai užsakymus įvykdo tą pačią darbo dieną, jei produktas (-ai) yra sandėlyje internete ir užsakymas pateiktas iki 13.30 val. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinktos pristatymo galimybės (1-3 darbo dienos). 

Siūlome pristatymą per DHL® arba UPS® visoje šalyje. 

  • DHL® Parcel E-commerce (2-3 dienos)

  • LP Express - Kurjerių paslaugos (2 dienos)

  • LP Express - Kurjerių paslaugos (2 dienos)

  • Venipak - Atsiėmimo punkt (2 dienos) 

  • Venipak - Kurjerių paslaugos (2 dienos)

  • Venipak - Paštomatas (2 dienos) 

Pristatymas per sutartą laiką

Jei užsakymas negali būti pristatytas per sutartą laiką, apie tai jums bus pranešta. Tuomet turite teisę atšaukti pirkimą, jei to pageidaujate.

3. Mokėjimas

Priimame "VISA" ir "MasterCard/EuroCard", "Apple Pay", "Google Pay" ir "PayPal". Įveskite savo kortelės numerį, kortelės galiojimo laikotarpį ir kortelės CVV2/CVC kodą. Kai patvirtinsite operaciją, pinigai bus nurašyti tiesiai iš jūsų sąskaitos. Visa sandorio informacija siunčiama naudojant SSL (Secure Sockets Layer) ir yra užšifruota, t. y. labai saugi. Priimame populiariausias švedų mokėjimo korteles: VISA, Mastercard, AmericanExpress, bet ne Maestro ir VISA Electron. Jei turite problemų su mokėjimu, kreipkitės į VortexVR.se klientų aptarnavimo skyrių. Mūsų partneris kortelių ir tiesioginių mokėjimų srityje yra "Shopify Payments". Taip pat galite mokėti per "PayPal", kuri yra pasaulinis saugus mokėjimo sprendimas. 

4. Teisė atsisakyti sutarties

Teisė atsisakyti sutarties suteikia jums teisę atsisakyti pirkimo. Teisė atsisakyti sutarties taikoma prekėms ir tam tikroms paslaugoms (žr. išimtis paskutiniame skyriuje). Dėl teisės atsisakyti sutarties turite pranešti pardavėjui apie pristatymą per 14 dienų nuo pristatymo gavimo (pranešimas apie atsisakymą).

Susisiekite su mumis ir praneškite, kad norite pasinaudoti atsisakymo teise. Su mumis galite susisiekti pokalbių telefonu arba el. paštu: support@vortexvr.se

5. Atsargos

Mūsų sandėlyje Varšuvoje, Lenkijoje, priimami visi grąžinimai:

Paxy – Vortex

Pulko g. 96 (LP Express DEPO)

62133 Alytus

Pirkimo metu nėra jokių kitų mokesčių, išskyrus bendrą kainą su PVM, t. y. jokių papildomų mokesčių ar išlaidų.